Toto je Focus Nordic

Fotografie: Ole Henrik Skjelstad

Focus Nordic je popredným distribútorom foto a video techniky v Európe s viac ako 80 značkami reprezentovanými na 28 trhoch. Vedieme priemysel dopredu a sme pripravení podeliť sa o znalosti a inšpiráciu. Náš odhadovaný ročný obrat je 65 miliónov EUR.

Vďaka úsporám z rozsahu naprieč krajinami, jazykmi, menami a kultúrami  spoločnosť Focus Nordic efektívne zastupuje vysoký počet výrobcov a značiek v odvetví fotografovania, videa a optiky, aby pre zákazníkov zabezpečila širokú škálu produktov. S centrálnym hlavným sídlom vo Švédsku, ktoré pokrýva logistiku, produktový manažment, marketing, financie a IT, spolu so znalosťami o individuálnych trhoch v našich lokálnych predajných tímoch, pokrývame všetky trhy ako jeden.

 

Naša misia

Našou misou je poskytovať koncovým používateľom všetko, čo potrebujú k optimálnemu fotografickému, video a optickému zážitku a byť najlepším partnerom pre našich výrobcov a dodávateľov pridávaním hodnoty ich značkám najvyššou možnou viditeľnosťou, povedomím o značke a trhovými podielmi.

 

Naša vízia

Našou víziou je stať sa z hľadiska príjmov, výnosov a reputácie jednotkou na všetkých trhoch, na ktorých pôsobíme. Naším cieľom je byť najhodnotnejším partnerom v odvetví fotografovania, videa a optiky pre našich zákazníkov a dodávateľov pridávaním hodnoty ich podnikaniu.

Odoberať novinky

Získajte najnovšie informácie o produktoch, inšpiráciu a špeciálne ponuky.